Karrier

VETŐMAG ÉRTÉKESÍTÉSI  SZAKEMBERT KERESÜNK ORSZÁGOS ÉRTÉKESÍTŐI CSAPATUNK BŐVÍTÉSÉRE

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • A cég kukorica, szója, napraforgó, tavaszi és őszi kalászos fajtáinak közvetlen értékesítése
  • Fajtabemutatók és vevőtalálkozók megszervezése
  • Fajtáink promótálása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Agrár végzettség (közép vagy felsőfokú)
  • Legalább 2-3 év értékesítési tapasztalat mezőgazdasági területen
  • Aktív kapcsolatrendszer termelők/kereskedők körében
  • Jó tárgyalási és prezentációs képesség
  • Utazási készség
  • Önálló munkavégzés

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Mezőgazdasági inputanyagok (vetőmag, növényvédő szer, műtrágya, növénykondicionálók) mg-i gépek/alkatrészek forgalmazásában szerzett tapasztalat.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem: alkalmazotti jogviszony (alapbér + jutalék + cafetéria) vagy vállalkozói jogviszony (teljesítményarányos jövedelem).
  • Változatos, kihívásokkal teli munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő magyar középvállalatnál.
  • Céges telefon, laptop, személygépkocsi.

Az önéletrajzokat a hodi.renata@agromag.hu e-mail címen várjuk!