Karrier

Vetőmag értékesítési szakember

Az alábbi régiókba keresünk értékesítő szakembereket:

1 régió: Győr-Moson Sopron, Komárom-Esztergom, Pest

2 régió: Veszprém, Zala, Vas

3 régió: Heves, Nógrád, Borsod (nyugati rész), J-N-Sz (észak keleti rész)

4 régió: Hajdú-Bihar,J-N-Sz (keleti rész), Békés (északi rész)

5 régió: Tolna, Somogy

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • A cég kukorica, szója, napraforgó, tavaszi és őszi kalászos fajtáinak értékesítése
  • Fajtabemutatók megszervezése
  • Vevőtalálkozók szervezése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Agrárvégzettség (közép vagy felsőfokú)
  • Vállalkozói szerződéses viszony
  • Legalább 2-3 év értékesítési tapasztalat (mg-i területen)
  • Aktív kapcsolatrendszer termelők/kereskedők körében
  • Saját gépkocsi, mobiltelefon, alapvető számítástechnikai ismeretek

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

Mezőgazdasági inputanyagok (vetőmag, növényvédő szer, műtrágya, növénykondicionálók) mg-i gépek/alkatrésze forgalmazásában szerzett tapasztalat. ( akár párhuzamos munkavégzés is, kivéve más vetőmag)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Változatos, kihívásokkal teli munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő magyar középvállalatnál
  • Átalány költségtérítés, teljesítményarányos jövedelem
  • Az önéletrajzokat az agromag@t-online.hu e-mail címen várjuk!